Loader

predaj
0910 909 694

prenájom
0911 878 993

info@byvanie-pre-teba.sk

Polyfunkčný dom OLBRACHTOVA

Polyfunkčný dom OLBRACHTOVA je navrhnutý v širšom centre Trenčína na ulici Ivana Olbrachta. V pešej dostupnosti sa nychádzajú materská škôlka, škola, nemocnica, poliklinika, ordinácie lekárov, daňový úrad, sociálna poisťovňa, zastúpenie bánk a poisťovní, kultúrne stredisko, reštaurácie, kaviarne, fitnes centrá. Zastávka MHD sa nachádza v blízkosti a zabezpečuje a zabezpečuje spojenie so všetkými mestskými časťami, autobusovou a železničnou stanicou.


Polyfunkčný dom OLBRACHTOVA je akraktívny svojou polohou, dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. Pozostáva z 5 nadzemných podlaží, z toho jedno ustúpené a 2 podzemných podlažíi. Na 1PP a 2PP sú navrhnuté parkovacie státia a bicykláreň. Na 1NP sú navrhnuté 3 nebytové priestory pre obchody a služby, na 2NP, 3NP, 4NP sa nachádzajú byty. Na ustúpenom 5NP sa nachádzajú terasové byty.


predaj spustený !Polyfunkčný dom OLBRACHTOVA, TrenčínPolyfunkčný dom OLBRACHTOVA, TrenčínPolyfunkčný dom OLBRACHTOVA, TrenčínPolyfunkčný dom OLBRACHTOVA, TrenčínPolyfunkčný dom OLBRACHTOVA, Trenčín
Navštívte a sledujte novinky z prostredia našej spoločnosti na Facebooku